Lütfen Flash PLayer Yükleyin
Buradan.

 Rıdvan(OxyGeN) (Hatay) ,   İyi yayınlar dilerim "Hülya" ...    |           rıdvan (hatay) ,   eypio yoksun yanımda...    |           Sibel (Ankara) ,   Dj.Doğa programınızı keyifle dinlemekteyiz. Asu Maralman'dan Bağrı Yanık Dostlara parçasını tüm dostlarım ve dinleyenler için istiyorum. İyi yayınlar ...    |           A Serdar Akın (Antalya) ,   Dostlarıma iyi yayınlar diliyorum. Uygun olursa istediğim parçalar aşağıda; * Ece Seçkin " Olsun " * HY " Lütfen dön gel " sevgilerimle teşekkürler.......    |           Tc. blow (demir) (Avuç içi kadar mutluluk) ,   Mustafa Sandal ben olsaydim çalarsaniz sevinirim . Iyi yayinlar...    |           AgrasifimNenn ,   İyi Yayınlarr Sibel Kolay Gelsinn...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
Rosense Fm
Aşkın Ezgileri
 
 

Zuhal Olcay - Başucu Şarkıları 3

 

Zuhal Olcay "Başucu Şarkıları 3" Albümüyle Sessizliğini Bozuyor

Zuhal Olcay "Başucu Şarkıları 3" Albümüyle Sessizliğini Bozuyor

 

Zuhal Olcay, 90lı yılların hafızalardan silinmeyen Türkçe Pop şarkılarını yeniden yorumladığı, 9 şarkının yer aldığı "Başucu Şarkıları 3" albümünü 13 Şubatta yayınlıyor.

Müzik direktörlüğü ve aranjörlüğünü Cem Tuncerin yaptığı albümde yer alan "Sevda Kuşun Kanadında" ve "Söyleyemedim" adlı şarkının aranjörlüğünü Tolga Kılıç, vokal koçluğunu Yonca Kocadağ üstlendi.

Alp Turaçın miksini, Mirko Ettore DAgostinonun masteringini yaptığı "Başucu Şarkıları 3"ün kayıtları Saygın Özatmaca tarafından Babajim stüdyosunda gerçekleşti. 

2015in en iyi ve sağlam albümlerinden biri olan "Başucu Şarkıları 3"te geçmişten günümüze kendini taşıyabilen, akıllarda kalmayı başarmış; "Nadir Göktürkten "Eksik Bir Şey", Atilla Enginden "Kumsalda", İlhan Şeşenden "Ağlıyor İstanbul", Cem Karacadan "Sevda Kuşun Kanadında", Ahmet Kayadan "Yalan da Olsa", Ülkü Akerden "Söyleyemedim", Fecri Ebcioğludan "Dünya Dönüyor", "Pencereler Önünde" ve yepyeni yorumuyla sözleri Leyla Tuna, bestesi Onno Tunça ait "İyisin" şarkısı yer alıyor.

Fotoğraflarını Anthony Macrinin çektiği, kapak tasarımını Amir Shingrayın yaptığı albümün ilk video klibi, Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde "Pencereler Önünde" isimli şarkıya çekildi.

youtu.be/QlGehU_i30c

 

 
Tarih       : 10 Şubat 2015
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2015